Alpha-Stim doskonała opcja leczenia u policjantów, ratowników i strażaków

2020-01-22

Strażacy, ratownicy medyczni, policjanci i inni specjaliści od reagowania kryzysowego są nieuchronnie i wielokrotnie narażeni na traumatyczne wydarzenia. Z biegiem czasu łączne działanie tych stresorów w połączeniu z harmonogramem zakłócającym normalne wzorce snu prowadzi do niekorzystnego wpływu zarówno na ich fizyczne, jak i psychiczne samopoczucie. Nowe badanie opublikowane w Jacobs Journal of Psychiatry i Behavioral Science wykazały, że Alfa-Stim jest wysoce skuteczny w łagodzeniu lęku, depresji, bezsenności i ból wśród ww grup zawodowych.

Dayton, funkcjonariusz policji OH

Gregory Moyer, detektyw z policji Dayton, uczestniczył w badaniu. (WKEF / WRGT)

Ci specjaliści często wahają się, czy szukać leczenia. Niektórzy nie chcą ryzyka działań niepożądanych związanych z lekami, inni obawiają się stygmatyzacji i negatywnego oznakowania przez współpracowników. Zabiegi elektrostymulacji przezczaszkowej (CES) oferują tym profesjonalistom bezpieczną i dyskretną metodę skutecznego polepszenia jakości życia poprzez zmniejszenie lęku i stresu, poprawę nastroju i jakości snu, a także uśmierzania bólu.
 
W 2018 r. 86 pracowników organów ścigania wzięło udział w badaniu mającym na celu określenie skuteczności Alpha-Stim. Uczestnicy korzystali z urządzenia CES przez 20 do 60 minut dziennie przez sześć tygodni. Wykorzystali także aplikację na smartfon do pomiaru poziomów podstawowych i zmian nastroju, snu i bólu. Uczestnicy zgłaszali odczuwany poziom dyskomfortu dla każdego wskazania w skali od 0 do 10.
 
Po zakończeniu badania analiza statystyczna wykazała statystycznie bardzo istotne (p <0,001) lęki, bezsenność, depresję i ból. Wartości wielkości efektu były większe niż dwa odchylenia standardowe dla wszystkich miar wyniku, co świadczy o wysokim poziomie poprawy od wartości wyjściowych do miar po badaniu.
 
Stres i wypalenie są uzasadnionymi obawami dzisiejszych ratowników i pracowników organów ścigania, zmuszając wielu do cierpienia w ciszy z powodu lęku, bezsenności, depresji i bólu. Alpha-Stim to skuteczna metoda leczenia dla tych niezbędnych profesjonalistów, przynosząca znaczną ulgę w zaledwie 20 minut kilka razy w tygodniu, pozwalająca im optymalnie działać i cieszyć się wyższą jakością życia w tym samym czasie.
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Obsługa bardzo dobra, szybka reakcja i wysyłka
2021-05-01
Super
pixel