Leczenie bólu

Alpha-Stim to bezpieczna alternatywa leczenia farmakologicznego, które w wielu przypadkach, może uzależniać i powodować nieprzyjemnie skutki uboczne takie jak: senność, niewydolność oddechowa, nudności i wymioty, niepokój, drażliwość, bóle mięśni, biegunki i inne.

Alpha-Stim M w szybki i bezpieczny sposób zapewni długotrwałą ulgę. Wielu pacjentów odczuwa natychmiastowe efekty, już po jednym zabiegu. W przeciwieństwie do leków, takich jak opioidy często przepisywane w celu złagodzenia bólu, Alpha-Stim nie ma długotrwałych efektów ubocznych ani ryzyka uzależnienia.

Alpha-Stim® M to sprawdzone w badaniach klinicznych urządzenie elektromedyczne przeznaczone do łagodzenia bólu, zaburzeń lękowych i depresji oraz poprawy jakości snu. Urządzenie Alpha-Stim szybko przynosi długotrwałą i coraz wyraźniejszą ulgę.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uśmierzenia bólu barku, szyi lub pleców, czy każdym innym miejscu w twoim ciele, urządzenie Alpha-Stim M zapewnia natychmiastową i ciągłą ulgę, jakiej potrzebujesz. 

 

Jak to działa?
Ból przenoszony jest przez ciało przez miliardy komórek nerwowych zaprojektowanych do przesyłania komunikatów bólowych przez sygnały elektrochemiczne. Urządzenie Alpha-Stim M wykorzystuje unikatowy kształt fali, który moduluje sygnały w komórce, aby zapewnić znaczną ulgę w bólu bez stosowania leków.
Stosowany w miejscu bólu za pomocą sond lub elektrod Alpha-Stim M oferuje nieinwazyjne, szybkie odciążenie wielu rodzajów bólu, w tym ostrego, pourazowego i przewlekłego. Alpha-Stim pomaga uniknąć lub zmniejszyć zapotrzebowanie na leki przeciwbólowe, ale w razie potrzeby można go bezpiecznie stosować w połączeniu z leczeniem farmakologicznym. 
Alpha-Stim to coś więcej niż tylko krótkotrwała ulga w bólu. Jest to zaawansowane urządzenie, które poprawi jakość Twojego życia na dłużej niż chwilę. Urządzenie Alpha-Stim M oprócz leczenia bólu zapewnia także skuteczne i bezpiecznie leczenie depresji, stanów lękowych i bezsenności. 

 

  

Bezpieczeństwo i rezultaty potwierdzone licznymi badaniami

Badania pokazują, że pacjenci lepsze efekty i czują się lepiej lecząc ból Alpha-Stim niż za pomocą leków. W niektórych przypadkach nawet kilka sesji wystarczyło, aby odnotować dłuższy czas i lepszą jakość snu.

Alpha-Stim to skuteczny i bezpieczny sposób leczenia bólu - ZOBACZ BADANIA

3. Holubec J.T. Cumulative response from Cranial Electrotherapy Stimulation (CES) for chronic pain. Practical Pain Management. 2009;9(9):80–83.
4. Tan G., Rintala D., Jensen M.P. i in. Efficacy of Cranial Electrotherapy Stimulation for neuropathic pain following spinal cord injury: a multi-site randomized controlled trial with a secondary 6-month open-label phase. Journal of Spinal Cord Medicine. 2011;34(3):285–296.

Opinia specjalisty

"Alpha-Stim to podręczne, medyczne urządzenie do leczenia bólu, depresji, stanów lękowych i bezsenności. Alpha-Stim działa natychmiastowo. Możesz używać go w domu. Nie ma ryzyka wystąpienia szkodliwych skutków ubocznych jak po leczeniu farmakologicznym" - dr. Jeffrey Marksberry, EPI

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń Alpha-Stim® na terenie Polski jest firma ELMEDICO.
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Obsługa bardzo dobra, szybka reakcja i wysyłka
2021-05-01
Super
pixel