Leczenie stanów lękowych

Walczysz z lękami? Nie możesz sobie przypomnieć dnia, w którym nie czułeś się spięty lub u kresu wytrzymałości. Lęk może powodować nagłe ataki paniki, może zakłócać twoją osobistą lub zawodową odpowiedzialność i często jest związany z depresją. Kiedy czujesz się przytłoczony, potrzebujesz szybkiego i bezpiecznego sposobu leczenia, który pomoże Ci odzyskać zaufanie i radość życia.

Za odczuwanie lęku i stresu odpowiedzialne są fale mózgowe alfa, a dokładniej ich niski poziom. Alpha-Stim wpływa na zwiększenie aktywności tych fal, a co za tym idzie wycisza nasz dialog wewnętrzny, który m.in. przyczynia się do pojawienia się stanów lękowych i ataków paniki.

Alpha-Stim to sprawdzone w badaniach klinicznych urządzenie elektromedyczne przeznaczone do elektrostymulacji czaszkowej (CES), które pozwala łagodzić objawy zaburzeń lękowych, bezsenności i depresji przy wykorzystaniu technologii elektromedycznej. Urządzenie generuje impulsy elektryczne o unikatowym, opatentowanym kształcie fali, którego nie można spotkać w żadnym innym urządzeniu.

  

Jak to działa?

Twoje nastroje i emocje, w tym lęki, są kontrolowane przez sygnały elektrochemiczne w mózgu. Gdy te sygnały nie działają prawidłowo, hormony i neuroprzekaźniki, które regulują emocje, mogą zostać niezbalansowane. Poprzez modulowanie sygnałów elektrochemicznych w mózgu można bezpiecznie i skutecznie poprawiać warunki nastroju, takie jak niepokój i depresja, oraz doświadczyć lepszego snu.

Większość pacjentów zauważa natychmiastowe zmniejszenie lęku podczas pierwszego leczenia. Efekt ten utrzymuje się przez pewien czas, jednak nie jest to na początku efekt trwały. Przy terapii Alpha-Stim ważna jest systematyczność, gdyż efekty kumulują się i z czasem terapii trwają coraz dłużej. Z racji tego, że pracujemy nad doprowadzeniem mózgu do stanu neutralnego, potrzebujemy czasu, aby uzyskać pełen efekt, ale, co najważniejsze, będzie on trwały.

Bezpieczeństwo i rezultaty potwierdzone licznymi badaniami

Badanie pokazuje, że pacjenci stosujący leczenie Alpha-Stim uzyskują lepsze wyniki niż przyjmując leki przeciwlękowe. Alpha-Stim zapewnia leczenie bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.  

Alpha-Stim to skuteczny i bezpieczny sposób leczenia stanów lękowych - ZOBACZ BADANIA

3. Barclay T.H., Barclay R.D. A clinical Trial of cranial electrotherapy stimulation for anxiety and comorbid depression. Journal of Affective Disorders. 2014;164:171–177. Wykład z krajowej konferencji Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, Honolulu, lipiec 2013.
4. Overcash S.J. Cranial electrotherapy stimulation in patients suffering from acute anxiety disorders. American Journal of Electromedicine. 1999;16(1):49–51..

Opinia specjalisty

"Alpha-Stim to podręczne, medyczne urządzenie do leczenia bólu, depresji, stanów lękowych i bezsenności. Alpha-Stim działa natychmiastowo. Możesz używać go w domu. Nie ma ryzyka wystąpienia szkodliwych skutków ubocznych jak po leczeniu farmakologicznym" - dr. Jeffrey Marksberry, EPI

 

Opinia pacjenta

"Czułem, że próbowałem prawie wszystkiego. Próbowałem leków, leczenia na własną rękę, wszystkiego by być w stanie uzyskać ulgę na dłużej i choć trochę odpocząć. Z Alpha-Stim cały mój dotychczasowy niepokój zaczął odpływać. Nie mogłem uwierzyć w ulgę. Wcześniej wiele razy miałem do czynienia z niepokojem, ponieważ nie chciałem brać leków. Alpha-Stim pozwala mi rozwiązać problem bez zatrzymywania życia. Życie wciąż trwa. Wreszcie mam rozwiązanie, które pozwala mi kontynuować moje życie bez żadnych negatywnych skutków. To jest niesamowite. Jeśli Alpha Stim pomógł mi w tak dużym stopniu, może pomóc każdemu." - Dakota Meyer, weteran wojny w Afganistanie

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń Alpha-Stim® na terenie Polski jest firma ELMEDICO.
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Obsługa bardzo dobra, szybka reakcja i wysyłka
2021-05-01
Super
pixel