Alpha-Stim integralną częścią programu Leczenie Niewidzialnych Ran Wojny

2020-02-03

W 2010 roku Intrepid Fallen Heroes podjął inicjatywę zbudowania kilku obiektów Intrepid Spirit Centeres, w których członkowie służby wojskowej będą mogli leczyć się z traumy po walce lub udziale w wojnie. Alpha-Stim jest jednym z najważniejszych elementów walki z depresją, stanami lękowymi i bezsennością we wspomnianych ośrodkach, a co za tym idzie jest istotną częścią programu leczenia, przynoszącą znaczącą i udowodnioną ulgę zarówno mężczyznom, jak i kobietom w mundurach w całym kraju.

 

Alpha-Stim wykorzystuje elektrostymulację przezczaszkową (CES), dostarczaną przez dwie elektrody nauszne, w celu przywrócenia równowagi fal mózgowych. Jak wyjaśnia Fallen Heroes Fund na swojej stronie internetowej:

"To jest cel terapii Alpha-Stim: przywrócić umysł do stanu normalności i spokoju. W wywoływaniu tych pozytywnych odczuć zmniejsza się stres i pobudzenie, stabilizują się nastroje, a niektóre rodzaje bólu mogą ulec zmniejszeniu. Typowe objawy zarówno TBI, jak i PTS mogą obejmować lęk, utratę pamięci, bezsenność i depresję. TBI mogą również powodować zwiększone pobudzenie i problemy z pamięcią. Terapia Alpha-Stim może pomóc zmniejszyć, a czasem nawet wyeliminować te efekty."

Alpha-Stim nie jest lekiem, nie ma więc ryzyka uzależnienia ani trwałych skutków ubocznych. Alpha-Stim nie wpływa w żaden sposób na pogorszenie samopoczucia, więc pacjenci nie muszą martwić się o ingerencję leczenia w ich zdolność do wykonywania swoich obowiązków. W terapii Alpha-Stim ulga jest długotrwała i często natychmiastowa. Dodatkowo wyniki są kumulatywne - Alpha-Stim staje się coraz bardziej skuteczny z czasem, co przekłada się na zmniejszenie ilości wykonywanych sesji. Stanowi to wyraźny kontrast w stosunku do wielu leków, które nie tylko wywołują straszne skutki uboczne i ryzyko uzależnienia, ale często wymagają zwiększenia dawek, aby utrzymać ich skuteczność.

Alpha-Stim jest stosowany w 127 szpitalach dla weteranów, jak również przez żołnierzy i weteranów w ich domach.

Więcej o programie

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Obsługa bardzo dobra, szybka reakcja i wysyłka
2021-05-01
Super
pixel