Alpha-Stim pozwala matce i synowi na zakupy bez strachu

2019-10-31
Dla osoby zmagającej się z lękami nawet najprostsze zadania takie jak np. wizyta w sklepie, czy wyjście na spacer mogą być bardzo trudne. Stanowi to także duże wyzwanie dla rodziny i przyjaciół, którzy ich wspierają. Kristin Gonzalez, matka 17-letniego syna borykającego się z ogromnym niepokojem, niedawno napisała o swoim triumfie z Alpha-Stim.

"Nasz syn, który ma 17 lat, nie może robić zakupów w sklepie. Odkąd skończył 3 lata w sklepie spożywczym był może 2-3 razy. Niepokój związany z przebywaniem w sklepie jest dla niego zbyt wielki i po prostu nie może sobie z tym poradzić. Wczoraj miał pierwszą kurację Alpha-Stim o 5:30, a o godzinie 8 poszliśmy na plażę na spacer w świetle księżyca. Był tak spokojny, do czego nie jestem przyzwyczajona, że postanowiłam zatrzymać się w sklepie. Wiedziałam, że jeśli coś pójdzie nie tak, syn może mieć ogromne załamanie, co jest dla mnie przerażające, jednak po prostu poczułam w nim coś innego i czułam, że nic mu nie będzie. Po naszym spacerze w świetle księżyca zatrzymałam się przy sklepie, a on bez wahania wysiadł z samochodu i ruszyliśmy na zakupy! Był z siebie taki dumny! Powiedziałam mu, jak wspaniale, że poszliśmy do sklepu. Ma ograniczony zasób słownictwa, ale powtórzył i wyraził swoje podekscytowanie. Kiedy wróciliśmy do domu, powiedziałam mu, żeby powiedział ojcu, gdzie poszliśmy, a jego odpowiedź z uśmiechem brzmiała: „Zakupy spożywcze! Piszę to ze łzami, ponieważ jestem bardzo podekscytowana Alpha-Stim. Ostatniej nocy spełniło się marzenie, aby pójść z synem do sklepu spożywczego!"
 

 
Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym doświadczeniu dla Kristin i jej syna oraz w każdej zmieniającej życie historii, którą słyszymy od osób używających Alpha-Stim.
 
Alpha-Stim to urządzenie medyczne zatwierdzone przez FDA, które zapewnia szybką, bezpieczną i skuteczną ulgę w stanach lękowych, bezsenności, depresji i bólu. Alpha-Stim przesyła prąd o niskim natężeniu do mózgu, aby przywrócić równowagę jego sygnałom elektrycznym. Zabiegi są bezbolesne i szybkie - zaledwie 20 minut - a rezultaty są długotrwałe i często natychmiastowe. 9 na 10 użytkowników odczuwa klinicznie znaczącą ulgę w swoich objawachPrąd dostarczany jest przez elektrody zakładane na uszy. W przeciwieństwie do leczenia farmakologicznego nie ma ryzyka uzależnienia lub uodpornienia. Wyniki uzyskane z Alpha-Stim kumulują się, co oznacza, że im częściej go stosujesz tym szybciej poczujesz się lepiej.  Alpha-Stim można bezpiecznie stosować w połączeniu z innymi metodami leczenia i jest bezpieczny w każdym wieku, od dzieci po osoby starsze .

Jeśli lęk zakłóca życie Tobie lub bliskiej Ci osoby, ważne jest, aby wiedzieć, że masz opcje. Nie musisz żyć w strachu i nie musisz sięgać po leki. Zacznij już dziś i przekonaj się, co możesz osiągnąć dzięki Alpha-Stim!

źródło: www.alpha-stim.com
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Obsługa bardzo dobra, szybka reakcja i wysyłka
2021-05-01
Super
pixel