Alpha-Stim vs. leki przeciwdepresyjne: oto, co musisz wiedzieć

2020-01-20
JAK DZIAŁAJĄ LEKI PRZECIWDEPRESYJNE?
 
Istnieje wiele rodzajów leków przeciwdepresyjnych, a każdy działa w nieco inny sposób:
  • Selektywne inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) są rodzajem leku, który lekarze często przepisują pacjentom, ze względu na ich mniejszą częstość występowania działań niepożądanych. Działają poprzez zwiększenie poziomu serotoniny w mózgu.¹ Marki tego rodzaju leków to Prozac, Zoloft, Lexapro, Celexa i Paxil.
  • Inhibitory wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny (SNRI) działają nieco inaczej niż SSRI, ponieważ zwiększają poziomy zarówno serotoniny, jak i noradrenaliny w mózgu. Przykładowe nazwy marek SNRI to Cymbalta, Effexor, Fetzima i Pristiq.
  • Trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, takie jak amitryptylina i dezypramina, zapobiegają również wchłanianiu serotoniny i noradrenaliny, umożliwiając wzrost poziomu tych dwóch neuroprzekaźników w mózgu². Jednak wpływają one również na inne substancje chemiczne w mózgu i powodują więcej skutków ubocznych niż inne rodzaje leków przeciwdepresyjnych.
  • Inhibitory monoaminooksydazy (IMAO) zapobiegają enzymowi oksydazie monoaminowej pomagając w usuwaniu norefinefryny, serotoniny i dopaminy z mózgu.³ Jeden z najwcześniejszych dostępnych leków przeciwdepresyjnych, wiąże się z dużym ryzykiem poważnych działań niepożądanych i może wchodzić w interakcje z innymi lekami i żywność. Parnate, Nardil i Marplan to leki MAOI, o których być może słyszałeś.
Wszystkie leki przeciwdepresyjne mają jedną wspólną cechę: zmieniają sposób działania substancji chemicznych w mózgu. Problem polega na tym, że nie można zmienić poziomów jednej substancji chemicznej bez zaburzania równowagi innych. Blokowanie niektórych neuroprzekaźników w mózgu powoduje zmiany w całym ciele - i tu pojawiają się problemy.
 
 
 
SKUTKI UBOCZNE PRZYJMOWANIA LEKÓW PRZECIWDEPRESYJNYCH
 
Ponieważ z założenia leki przeciwdepresyjne zmieniają równowagę neuroprzekaźników w mózgu, sensowne jest, że mózg reaguje, wprowadzając własne zmiany. Zamierzonym rezultatem jest zmniejszenie objawów depresji. Mogą jednak wystąpić także inne efekty i nie wszystkie są pozytywne.
Chociaż nie wszyscy odczują każdy efekt uboczny, ryzyko jest przerażające, szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę, że leki przeciwdepresyjne nie zawsze są skuteczne w leczeniu depresji. Wskaźnik ryzyka do zysku jest wysoki, a jeśli chodzi o twoje zdrowie psychiczne, dlaczego miałbyś ryzykować?
 
JAK DZIAŁA ALPHA-STIM?
 
Leki i wszystkie ich przerażające skutki uboczne nie są jedyną drogą do ulgi. Alpha-Stim to sposób na bezpieczne i skuteczne leczenie depresji, lęków i bezsenności. Alpha-Stim to zatwierdzone przez FDA urządzenie medyczne działające na zasadzie elektrostymulacji przezczaszkowej (CES).
Alpha-Stim dostarcza mikroprąd za pośrednictwem dwóch elektrod przyczepianych do płatków usznych. Opatentowany kształt fali przywraca równowagę neuroprzekaźnikom w mózgu, bez użycia substancji chemicznych. Zabiegi są krótkie i możliwe do wykonywania w zaciszu własnego domu. Działanie prądu jest dla większości ludzi nieodczuwalne. Innymi słowy, jedyną rzeczą, którą poczujesz podczas sesji, jest ulga. 
 
Korzyści płynące z Alpha-Stim kumulują się. Innymi słowy, im częściej go używasz, tym szybciej z czasem będziesz mógł zmniejszyć częstotliwość stosowania, aby utrzymać ten sam poziom ulgi. Jest to wyraźny kontrast z lekami przeciwdepresyjnymi, które często wymagają coraz wyższych dawek w miarę dostosowywania się organizmu. Ponadto niektóre leki przeciwdepresyjne dają efekty dopiero po 6 tygodniach. Alpha-Stim potrzebuje zazwyczaj połowy tego czasu, a niektórzy użytkownicy odczuwają ulgę od pierwszego leczenia. 
 
Ponieważ Alpha-Stim nie jest lekiem, nie ma ryzyka uzależnienia, nadużywania lub trwałych skutków ubocznych. Można go bezpiecznie stosować w połączeniu z innymi metodami leczenia, więc jeśli nie jesteś jeszcze gotowy do odstawienia leków, nie musisz. I w przeciwieństwie do leków, nie musisz się martwić o odstawienie, jeśli przerwiesz leczenie z jakiegokolwiek powodu.
Co najlepsze, Alpha-Stim jest wspierany przez ponad 100 badań klinicznych. Ponieważ skłaniamy się ku przejrzystości, wszystkie są dostępne do przeczytania na naszej stronie internetowej

PIERWSZE KROKI 
 
Jesteśmy tutaj, aby pomóc na każdym etapie, od edukacji lekarza po pomoc w maksymalizacji korzyści z twojego urządzenia. Nasz oddany zespół wsparcia klinicznego może odpowiedzieć na pytania, pomóc w rozwiązywaniu problemów i zaoferować porady dotyczące najlepszego protokołu dla Ciebie i Twojego stylu życia.
 
SAM ZDECYDUJ O SPOSOBIE LECZENIA
 
Leki przeciwdepresyjne są jedną z opcji leczenia depresji i prawdopodobnie opcją zaleconą przez lekarza w pierwszej kolejności. Ale ważne jest, aby wiedzieć, że jest inny wybór. Istnieje sposób leczenia depresji bez zakłócania delikatnej równowagi chemicznej w mózgu i ciele.
Alpha-Stim to szybka, bezpieczna i skuteczna alternatywa. Zacznij już dziś i niech nic Cię nie powstrzyma.
 
Bibliografia:
¹https: //www.mayoclinic.org/diseases-conditions/depression/in-depth/ssris/art-20044825
²https: //www.mayoclinic.org/diseases-conditions/depression/in-depth/antidepressants/art-20046983
³https: //www.mayoclinic.org/diseases-conditions/depression/in-depth/maois/art-20043992
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Obsługa bardzo dobra, szybka reakcja i wysyłka
2021-05-01
Super
pixel