Fiona Golfar wygrała z depresją i nerwicą dzięki Alpha-Stim

2019-12-03
 
Dla Fiony Golfar, byłej redaktor magazynu Vogue, nie jest obcy wpływ choroby psychicznej na życie. Fiona zmagała się z depresją i niepokojem. Z tą drugą dolegliwością, jaką są stany lękowe, zmagał się także jej mąż. Jej rodzina już wcześniej doświadczyła czym jest depresja - cierpiał na nią ojciec Fiony. Nieleczona, doprowadziła go do próby samobójczej, a następnie śmierci.  Fiona Golfar przez lata próbowała różnych metod leczenia depresji, w tym leków, mimo, że od zawsze nie podobał jej się ten sposób leczenia. Kiedy lekarz zalecił Alpha-Stim, urządzenie medyczne, była skłonna dać mu szansę.
 
„Kiedy zacząłem używać Alpha-Stim, tak bardzo chciałam, żeby działał. Jednak nie byłam pewna, czy wyobrażam sobie efekty. Na szczęście się myliłam. Tak szybko poczułem się o wiele lepiej. Prawie natychmiast zauważyłem, że dreszcz lęku maleje. Ciemna, czarna depresja też już nie powróciła" - mówi Golfar w filmie The Daily Mail.
 
Wyniki, jakie uzyskała Fiona Golfar potwierdzają wyniki ponad 100 badań klinicznych: Alpha-Stim działa skutecznie i bezpiecznie. Jest to zatwierdzone przez FDA, podręczne urządzenie medyczne, które wykorzystuje elektrostymulację przezczaszkową (CES), aby przywrócić równowagę w mózgu. Opatentowany przebieg elektryczny jest bezboleśnie dostarczany przez dwie elektrody nauszne w zabiegach trwających zaledwie 20 minut.
 
Ludzie, którzy używają leków często stwierdzają, że muszą zwiększać swoje dawki, aby utrzymać ten sam poziom skuteczności. Terapia z Alpha-Stim jest inna - wyniki Alpha-Stim są kumulatywne - zabiegi stają się coraz bardziej skuteczne w miarę upływu czasu, a wiele osób uważa, że mogą zmniejszyć częstotliwość używania, ponieważ nadal czują się coraz lepiej. Ponieważ Alpha-Stim nie jest lekiem, nie ma ryzyka uzależnienia, a także trwałych skutków. Może być bezpiecznie używany w połączeniu z innymi metodami leczenia i nie ma ryzyka przedawkowania.
 
Depresja i lęk mogą mieć ogromny wpływ na życie. Może się wydawać, że jedyną opcją jest cierpienie lub zaakceptowanie przerażających skutków ubocznych, które towarzyszą przyjmowaniu leków. Ale jest inny sposób: jest Alpha-Stim. A według słów Fiony Golfar Alpha-Stim zapewnia „coś, czego nie można kupić za żadne pieniądze: spokój umysłu”.
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Obsługa bardzo dobra, szybka reakcja i wysyłka
2021-05-01
Super
pixel