Leczenie depresji

Czujesz się przygnębiony i nie masz na nic chęci? Smutek, apatia, stany lękowe i trudności z koncentracją. Znasz to? To najczęstsze objawy depresji. Nie jest to chwilowy spadek nastroju czy smutek, który sam minie, ale choroba związana z nieprawidłowym funkcjonowaniem neuroprzekaźników, które kontrolują Twoje nastroje i emocje. Potrzebujesz bezpiecznego sposobu leczenia, który pozwoli Ci wyjść z mroku!

Alpha-Stim to małe urządzenie do elektrostymulacji czaszkowej (CES) wykorzystywane w celu złagodzenia depresji i pomagające poczuć się lepiej, bez długotrwałych efektów ubocznych i ryzyka uzależnienia. Technologia ta oparta jest na opatentowanym przebiegu fal, którego działanie jest potwierdzone licznymi badaniami prowadzonymi od ponad 35 lat. Fale przebiegają między dwiema elektrodami wysyłając sygnał do mózgu i zapewniając skuteczne leczenie depresji bez leków.

Jak to działa?

Nastrój kontrolowany jest przez sygnały elektrochemiczne w mózgu. Kiedy te sygnały nie działają poprawnie, hormony i neuroprzekaźniki, które regulują twoje emocje, mogą zostać niezrównoważone. Modulując sygnały elektrochemiczne mózgu, możesz bezpiecznie i skutecznie poprawić swój nastrój .

Urządzenie Alpha-Stim wykorzystuje unikalny, opatentowany kształt fali do modulowania sygnałów komórek. Poprzez małe klipsy zakładane na płatki małżowiny usznej do komórek znajdujących się w pniu mózgu dostarczany jest prąd o niskim natężeniu.

Przez noszenie elektrod przez 20-60 minut dziennie większość użytkowników zauważa pierwszą poprawę już po 3 tygodniach leczenia. Przy terapii Alpha-Stim efekty kumulują się i, w miarę postępu terapii, trwają co raz dłużej. Elektroterapia Alpha-Stim w celu złagodzenia depresji ma na celu pomóc uniknąć lub zmniejszyć zapotrzebowanie na leki, ale urządzenia można również bezpiecznie stosować w połączeniu z leczeniem farmakologicznym.

Bezpieczeństwo i rezultaty potwierdzone licznymi badaniami

Badania pokazują, że pacjenci czują się lepiej stosując Alpha-Stim niż przy leczeniu farmakologicznym. Alpha-Stim zapewnia leczenie bez nieprzyjemnych skutków ubocznych

Alpha-Stim to skuteczny i bezpieczny sposób leczenia depresji - ZOBACZ BADANIA

3. Barclay T.H., Barclay R.D. A clinical Trial of cranial electrotherapy stimulation for anxiety and comorbid depression. Journal of Affective Disorders. 2014;164:171–177. Wykład z krajowej konferencji Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, Honolulu, lipiec 2013.
9. Bystritsky A., Kerwin L., Feusner J. A pilot study of cranial electrotherapy stimulation for generalized anxiety disorder. Journal of Clinical Psychiatry. 2008;69:412–417. Wykład ze spotkania Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, San Francisco, 2009.
10. Lu X.Y., Wang A.H., Li Y. i in. Safety and effectiveness of cranial electrotherapy stimulation in treating children with emotional disorders. Chinese Journal of Clinical Rehabilitation. 2005;9(8):96–97.
11. Chen Y., Yu L., Zhang J. i in. Results of cranial electrotherapy stimulation to children with mixed anxiety and depressive disorder. Shanghai Archives of Psychiatry. 2007;19(4):203–205.

Opinia specjalisty

"Alpha-Stim to podręczne, medyczne urządzenie do leczenia bólu, depresji, stanów lękowych i bezsenności. Alpha-Stim działa natychmiastowo. Możesz używać go w domu. Nie ma ryzyka wystąpienia szkodliwych skutków ubocznych jak po leczeniu farmakologicznym" - dr. Jeffrey Marksberry, EPI

Wyłącznym dystrybutorem urządzeń Alpha-Stim® na terenie Polski jest firma ELMEDICO.
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Obsługa bardzo dobra, szybka reakcja i wysyłka
2021-05-01
Super
pixel