• Test 30 dni Alpha-Stim

Walczysz z ciągłym niepokojem? Czujesz się przygnębiony i nie masz na nic chęci? Odczuwasz smutek, apatię, stany lękowe i trudności ze snem? Kolejna zmiana leku nic nie pomogła, a nieprzyjemne efekty uboczne utrudniają wykonywanie codziennych czynności? Depresja, stany lękowe czy bezsenność związane są z nieprawidłowym funkcjonowaniem neuroprzekaźników, które kontrolują Twój nastrój i emocje. Alpha-Stim pomoże Ci bezpiecznie i skutecznie przywrócić równowagę neuroprzekaźników w mózgu, bez użycia substancji chemicznych i negatywnych efektów ubocznych.

Alpha-Stim AID to sprawdzone w badaniach klinicznych urządzenie przeznaczone do elektrostymulacji przezczaszkowej (CES), które pozwala łagodzić objawy zaburzeń lękowych, bezsenności i depresji. Urządzenie generuje impulsy elektryczne o unikatowym, opatentowanym kształcie fali, którego nie można spotkać w żadnym innym urządzeniu. Dzięki zastosowaniu impulsów o niskim natężeniu działanie urządzenia jest praktycznie nieodczuwalne dla pacjenta, a prosta obsługa oraz brak konieczności stosowania przez specjalistę sprawia, że Alpha-Stim może być używany przez pacjentów indywidualnie w domach.

Rozwiązanie posiada ponad 100 badań klinicznych potwierdzających bezpieczeństwo (brak skutków ubocznych) oraz skuteczność stosowania (efektywne działanie u 9 na 10 pacjentów). Alpha-Stim zostało zatwierdzone przez FDA (Agencja Żywności i Leków) do leczenia depresji, stanów lękowych, bezsenności i bólu.

Urządzenie Alpha-Stim dostępne jest na rynku ponad 40 lat i stanowi jedną z opcji leczenia w wielu szpitalach i gabinetach na całym świecie m.in. jest stosowany w blisko 130 szpitalach dla weteranów wojennych, a także przez pacjentów indywidualnie w domach.

Skorzystaj z opcji ratalnej 10x0%

Jak wygląda stosowanie urządzenia w domu?

1. Podczas terapii pacjent zakłada na uszy specjalne klipsy nasączone płynem zwiększającym przewodnictwo.

2. Po uruchomieniu urządzenia, poprzez klipsy zaczyna przepływać prąd o niskim natężeniu. Prąd ten stymuluje komórki znajdujące się w pniu mózgu, regulując dalej działanie neuroprzekaźników.

3. Terapia jest na tyle łagodna, że pacjent podczas jej trwania nie odczuwa dyskomfortu oraz może wykonywać takie czynności jak np. czytanie książki.  

4. W początkowej fazie terapii zalecane jest stosowanie urządzenia raz dziennie. Sesja dzienna, w zależności od natężenia prądu, trwa od 20 minut (standardowo stosowane natężenie) do 40-60 minut (przy stosowaniu niskiego natężenia). Wysokości natężenia ustalane są indywidualnie w przypadku każdej osoby.

5. Po zakończeniu sesji pacjent może powrócić do wykonywania codziennych czynności. 

 

Testuj Alpha-Stim przez 30 dni i dołącz do grona zadowolonych użytkowników

Od 1981 roku Alpha-Stim pomógł setkom tysięcy ludzi osiągnąć niezwykłe rezultaty. Ankiety wśród użytkowników pokazują niezbite dowody skuteczności działania urządzenia Alpha-Stim. Ich wyniki przedstawiono poniżej:

Zobacz wyniki badań klinicznych

 

W jaki sposób Alpha-Stim pomaga przy depresji, stanach lękowych i bezsenności?

Urządzenie Alpha-Stim generuje impulsy elektryczne o unikatowym, opatentowanym kształcie fali, którego nie można spotkać w żadnym innym urządzeniu. Fale Alpha-Stim aktywują poszczególne grupy komórek nerwowych, które znajdują się w pniu mózgu. Komórki te produkują związki serotoniny i acetylocholiny, które mogą wpływać na właściwości chemiczne aktywności komórek nerwowych, które są w pobliżu i w odległych miejscach w układzie nerwowym. Przez zmieniającą się aktywność elektryczną i chemiczną niektórych komórek nerwowych w pniu mózgu, technologia Alpha-Stim wzmacnia działanie niektórych systemów neurologicznych, a także wyłącza działalność innych. To neurologiczne dostrajanie zwane neuromodulacją następuje albo w wyniku albo razem z wytwarzaniem pewnego rodzaju elektrycznej aktywności w mózgu, znanej jako stan alfa, który może być mierzony podczas badania EEG.

Rezultaty terapii Alpha-Stim mogą pojawić się już po pojedynczej sesji terapeutycznej, co potwierdzono w badaniach mechanistycznych fMRI, LORETA i EEG oraz randomizowanych badaniach klinicznych z podwójnie ślepą próbą. W wielu przypadkach efekty miały charakter stały, co sugeruje, że zmiany w aktywności elektrycznej i chemicznej komórek powstałe w wyniku stosowania terapii Alpha-Stim doprowadziły do trwałego przywrócenia prawidłowego funkcjonowania określonych czynności układu nerwowego.

Nasze nastroje i emocje są kontrolowane przez elektrochemiczne sygnały w mózgu. Gdy te sygnały nie działają prawidłowo, hormony i neuroprzekaźniki, które regulują twoje emocje, mogą zostać niezbalansowane. Modulując sygnały elektrochemiczne mózgu, możesz bezpiecznie i efektywnie poprawiać nastrój i lepiej spać. Efekt Alpha-Stim jest kumulatywny, co oznacza, że każda sesja terapii jest potencjalnie skuteczniejsza. 

 

Przypuszczalny mechanizm działania  

Przedstawiona poniżej ilościowa mapa mózgu EEG obrazuje zmiany aktywności mózgowej podzielone według tradycyjnych zakresów EEG, określone na podstawie badań z udziałem 30 ochotników będących studentami uniwersytetu, a przeprowadzonych po odbyciu pojedynczej 20-minutowej sesji terapeutycznej z wykorzystaniem urządzenia Alpha-Stim przy ustawieniu częstotliwości 0,5 Hz. Na niebiesko oznaczono spadek aktywności fal mózgowych delta kojarzonych ze snem, natomiast na czerwono wzrost aktywności fal mózgowych alfa odpowiadających stanowi relaksacji.

Ilościowa mapa mózgu

W przeciwieństwie do leków, które są wprowadzane do organizmu w postaci chemicznej, po czym następuje ich rozpad na mniejsze elementy takie jak jony, urządzenie Alpha-Stim rozpoczyna terapię od razu na poziomie jonu, umożliwiając komórkom ciała pacjenta powrót do naturalnego stanu funkcjonowania. Urządzenie Alpha-Stim® szybko przynosi długotrwałą i coraz wyraźniejszą ulgę, dzięki czemu można powrócić do wykonywania codziennych czynności.

The Brain Electric: Healing Wave of the Future

Nowy film dokumentalny American Institute of Stress, The Brain Electric: Healing Wave of the Future, ukazuje ciekawe spojrzenie na  elektryczność mózgu i daje nadzieję każdemu, kto cierpi na lęk, bezsenność, depresję i ból. W świecie, w który leczenie każdej dolegliwości polega głównie na podaniu leków, film pokazuje bezpieczniejszą i skuteczniejszą alternatywę.

Dokument bada technologię Alpha-Stim i sposoby jej wykorzystywania na całym świecie przez wiodące organizacje badawcze, NHS w Wielkiej Brytanii, wojsko USA i inne jako rewolucyjną alternatywę dla farmaceutyków. Poniżej pokazujemy zwiastun.

Cały film możesz zobaczyć TUTAJ
  

 

 

  
Jakich efektów mogę oczekiwać?
   
Osoby cierpiące na nerwicę odczuwają poprawę samopoczucia zazwyczaj już po pierwszym zastosowaniu Alpha-Stim. Są zrelaksowane i spokojne. Efekt ten utrzymuje się przez pewien czas, jednak nie jest to na początku efekt trwały.  W przypadku depresji przez noszenie elektrod przez 20-60 minut dziennie większość użytkowników zauważa pierwszą poprawę po zaledwie 3 tygodniach leczenia depresji. W przypadku leczenia bezsenności niektórzy pacjenci śpią lepiej już po pierwszej sesji terapeutycznej. Natomiast niektórym pacjentom uzyskanie pierwszych efektów może zająć 4 tygodnie. Warto pamiętać, że mimo braku odczuwalnej różnicy w początkowej fazie terapii, urządzenie Alpha-Stim działa i pracuje nad Twoim mózgiem od pierwszej sesji. Tak samo, uzyskanie w krótkim czasie pierwszych efektów nie oznacza zakończenia terapii - ważne jest systematyczne stosowanie przez zalecany okres czasu.
 
Przy terapii Alpha-Stim efekty kumulują się i w miarę postępu terapii trwają co raz dłużej. Stosując Alpha-Stim musisz być systematyczny i cierpliwy, gdyż potrzebujesz czasu, aby Twoje neuroprzekaźniki działały prawidłowo, ale za to uzyskany efekt, który będzie trwały i nie minie po zakończeniu terapii.

 

Wysoka skuteczność i brak nieprzyjemnych skutków ubocznych

Ponad 100 zakończonych badań, opublikowane raporty, a także trwające badania, ankiety przeprowadzane u pacjentów i pozytywne opinie specjalistów jednogłośnie potwierdzają bezpieczeństwo i skuteczność urządzenia Alpha-Stim. W przeprowadzanych na przestrzeni ostatnich trzech dekad badaniach z udziałem około 8800 pacjentów zgłaszano wyłącznie nieznaczne, samoistnie ustępujące działania niepożądane. Najczęściej były to bóle głowy (0,10%) oraz reakcje skórne w miejscu założenia elektrod (0,07%). W ciągu ostatnich 5 lat na 8 248 920 przeprowadzonych terapii Alpha-Stim wystąpiło zaledwie 14 przypadków działań niepożądanych o łagodnym przebiegu, z których 11 dotyczyło podrażnienia skóry w miejscu założenia elektrody.

Jako wiodące rozwiązanie z zakresu elektroterapii urządzenie Alpha-Stim zapewnia pacjentom szybką, bezpieczną i skuteczną ulgę także wówczas, gdy inne terapie nie przynoszą poprawy.

zmniejszenie objawów zaburzeń lękowych

zmniejszenie bezsenności

zmniejszenie objawów depresji

 

3. Barclay T.H., Barclay R.D. A clinical Trial of cranial electrotherapy stimulation for anxiety and comorbid depression. Journal of Affective Disorders. 2014;164:171–177. Wykład z krajowej konferencji Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, Honolulu, lipiec 2013.
4. Overcash S.J. Cranial electrotherapy stimulation in patients suffering from acute anxiety disorders. American Journal of Electromedicine. 1999;16(1):49–51.
6. Lande R.G., Gragnani C. Efficacy of cranial electric stimulation for the treatment of insomnia: A randomized pilot study. Complementary Therapies in Medicine. 2013;21(1):8–13.
8. Lichtbroun A.S., Raicer M.M.C., Smith R.B. The treatment of fibromyalgia with cranial electrotherapy stimulation. Journal of Clinical Rheumatology. 2001;7(2):72–78.
9. Bystritsky A., Kerwin L., Feusner J. A pilot study of cranial electrotherapy stimulation for generalized anxiety disorder. Journal of Clinical Psychiatry. 2008;69:412–417. Wykład ze spotkania Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, San Francisco, 2009.

 

Pewna inwestycja w Twoje zdrowie

Urządzenie Alpha-Stim to pewna inwestycja zapewniająca szybkie efekty bez nieprzyjemnych skutków ubocznych. Poniżej prezentujemy orientacyjne koszty 5-letniego leczenie zaburzeń nastrojów przy użyciu standardowych metod, czyli stosowania leków czy psychoterapii.

Czy znasz to uczucie kiedy to kolejne leki nie przynoszą ulgi i oczekiwanych rezultatów? Męczą Cię skutki uboczne? Nie widzisz żadnych efektów stosowanej metody leczenia lub są one krótkotrwałe? Po raz kolejny poddajesz się? Nie czekaj. Zainwestuj w pewną i bezpieczną metodę! Wybierz Alpha-Stim.

 

Przeciwwskazania

  • Alpha-Stim może wpływać na działanie wszczepionych rozruszników serca typu „na żądanie” i wszczepionych defibrylatorów. 
  • Nie stymulować bezpośrednio oczu ani nie naciskać sond na zatokę tętnicy szyjnej (na szyi w pobliżu krtani). 
  • Umieszczenie elektrod w pobliżu klatki piersiowej może zwiększyć ryzyko migotania serca.
  • Bezpieczeństwo stymulacji podczas ciąży nie zostało określone.

Alpha-Stim to wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie. 

Producent: Electromedical Products International, Inc, 

Upoważniony przedstawiciel: MediMark Europe

Dystrybutor: ELMEDICO Robert Gabrysiak

 

Opinie klientów
Parametry techniczne:
Waga:
101 g (z bateriami)
Rozmiar:
9,8 x 6,3 x 2 cm
Moc:
2 baterie typu AAA 1,5 V
Gwarancja:
5 lat na urządzenie, 1 rok na akcesoria
Natężenie prądu:
Od 0 do 500 μA z regulacją w odstępach 50 μA
Częstotliwość:
0,5 Hz
Ładunek impulsu:
Ładunek na impuls jest zmienny: 150, 300, 450 lub 600 mikrokulombów (μC). Co 10 sekund łączny ładunek wynosi 1,5 milikulomba (mC) w każdym kierunku.
Szerokość impulsu:
Zmienne: 0,25, 0,5, 0,75 lub 1 s
Zawartość opakowania:
urządzenie Alpha-Stim® AID
,
zestaw elektrod Earclip (z klipsami na uszy)
,
256 podkładek do elektrody z klipsami na uszy
,
płyn zwiększający przewodnictwo Signa Spray 50 ml
,
butelka dozująca do napełniania 15 ml
,
ilustrowany podręcznik użytkownika
,
pudełko
,
2 baterie AAA

Model elektrostymulatora

Model elektrostymulatora - Alpha-Stim AID
3090.00zł - 4590.00zł
  • Elektrostymulator Alpha-Stim AID
  • Elektrostymulator Alpha-Stim AID
  • Elektrostymulator Alpha-Stim AID
×
Elektrostymulator Alpha-Stim AID
Wybrałeś: Elektrostymulator Alpha-Stim AID Rozmiar:

Zwiększ ilość zamawianych produktów, dodaj inne towary, sprawdź zniżki i skorzystaj z kodów rabatowych.

Przejdź od razu do logowania lub wypełnienia formularza danymi osobowymi, potrzebnymi do finalizacji zamówienia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 4 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-28
Obsługa bardzo dobra, szybka reakcja i wysyłka
2021-05-01
Super
pixel